Podlaha s textilní podložkou

Francouzská podlahářská firma Gerflor uvedla na trh patentovanou novinku. Vinylová podlaha s textilní podložkou Gerflor je jednoduše geniální nápad, a to nejen díky své funkčnosti a vynikajícícím izolačním vlastnostem, ale také díky snadnosti pokládky a údržby podlahy. Jde o jeden z uživatelsky nejpřívětivějších typů podlahy a jako takový nemůže chybět ani v naší nabídce!

Pokládku zvládne jeden člověk za pár hodin

Vinylovou podlahu s textilní podložkou doma může položit každý – není nutné volat někoho na pomoc, zvládnete to klidně sami a za jedno odpoledne.

Jak je to možné? Především – není nutné řešit výškové nerovnosti podkladu. Technologicky zdokonalená vlákna z recyklovaných materiálů překryjí každý hrbol nebo prohlubeň. Stačí zvolit vhodnou nášlapnou vrstvu. Je jedno, jestli je podkladem beton, laminát, dlažba či parkety – jednoduše rozviňte roli podlahoviny v místnosti. Lepení také není žádná věda. Podlahu na krajích fixujte oboustrannou lepicí páskou. Poté řezačem odstraníte přečnívající zbytky u stěn a u dveří a podlaha je hotová. V takovém stavu vám při přiměřené zátěži podlaha vydrží až třicet let.

To pravé pro domácnosti

Svrchní vrstva je vyvinuta tak, aby riziko uklouznutí bylo co nejnižší. Textilní podložka zajišťuje skvělou tepelnou i zvukovou izolaci. Děti mohou na takové podlaze pobíhat, jak chtějí – vaši sousedi žádný dusot neuslyší. Díky exkluzivnímu ošetření povrchu je PVC podlahovina Gerflor maximálně hygienická – zabraňuje šíření bakterií i plísní. A je také odolná proti poškození.

Podlaha přizpůsobená vašemu bytu

Proč byste měli výběr nábytku a ostatního vybavení bytu přizpůsobovat podlaze? Můžete to udělat i obráceně. Gerflor role je totiž možné zvolit z velké škály vzorů dekoru.

Zvolte i vy eko-zodpovědnou a vysoce funkční vinylovou podlahu s textilní podložku Gerflor, podlahu 21. století.

K dispozici jsou řady HQR, Home Comfort, Texline a Solidtex.

Podlaha s textilní podložkou

Mohlo by vás dále zajímat: